Лови момент - купуй свій інструмент!

Інструменти від провідних світових та вітчизняних виробників.

Станочна оснастка

Верстатне оснащення – це пристрій для базування і закріплення заготовки при обробці на металорізальному верстаті. Ми пропонуємо патрони свердлильні, патрони цангові, цанги, втулки, центр токарний станочний обертовий, воротки для плашок ті мітчиків, лещата слюсарні та станочні, патрони токарні, гідроциліндри, домкрати, магнітні плити.

Лещата

Леща́та — затискний інструмент, переважно з гвинтовим механізмом, для встановлення та закріплення матеріалів і виробів для обробки. Вони бувають:

- ручні - (шарнірні, з конічним кріпленням і пружинні), котрі при застосуванні утримуються в руках;

- слюсарні - (настільні), що закріплюється до слюсарного верстака;

- верстатні- з ручним чи механізованим (пневматичним або гідравлічним) затискним механізмом, та встановлюються як слюсарних верстаках так і на металообробних верстатах (свердлильних, фрезерних тощо).

Патрони токарні

Патрон токарний - це пристосування, яке дозволяє закріпити деталь або інструмент на осі обертового вала. Зазвичай використовується в складі передньої бабки (шпинделя) токарного верстата для затискання оброблюваної деталі. Іноді використовується в складі поворотних столів та ділильних головок.

Патрони свердлильні

Свердлильний патрон застосовується для закріплення свердла на осі шпинделя верстата. Свердлильний патрон, зазвичай використовується при необхідності затискання свердла невеликого діаметра твердосплавного або із швидкорізальної сталі.

Центри токарні, обертові та упорні.

Центр обертовий - пристрій для заміни насадок, його використовують для розширення можливостей верстата, поліпшення і прискорення процесу обробки.

Центр упорний - оснащення для токарного верстата, призначення якого полягає в оптимізації і прискорення обробки деталей.

Центри встановлюються на верстатах для швидкісного точіння і обробки деталі. Бувають такі типи:

- звичайні;

- посилені;

- грибкові;

- центр обертовий для верстатів з ЧПУ.

Втулки перехідні (Дорн)

Втулка перехідна використовується для кріплення інструменту з конічним хвостовиком в виробниче обладнання. Являє собою порожнистий конус, який є перехідником між різними конусами Морзе.

Перехідні втулки використовуються на токарних і фрезерних верстатах. Під втулку перехідну можна закріплювати інструмент з різьбовим затягуванням, з лапкою, а також фрезерні оправлення, подовжувачі та інші технологічні елементи.

Оправки для свердлильних патронів

Оправлення для свердлильних патронів з конусом Морзе призначені для кріплення свердлильних патронів на верстатах свердлильної, токарної і фрезерної групи.

Патрони цангові та цанги

Цангові патрони застосовують переважно для закріплення холоднотягнутого прутка або для повторного затискування заготовок по попередньо обробленій поверхні. За конструкцією розрізняють патрони із втяжною, висувною та нерухомою цангами.

Ца́нга — пристосування у вигляді пружної розрізаної втулки, яке використовують для затискання циліндричних або призматичних предметів.

Цанги застосовують у нагрудних значках, цангових олівцях, електричних з'єднувачах, анкерних болтах, як деталь затискних патронів на металорізальних або деревообробних верстатах, до огранювання алмазів тощо.

Універсальні ділильні головки

Діли́льна голо́вка — спеціальне верстатне пристосування, є важливим елементом фрезерних верстатів. Застосовується для періодичного повороту заготовки (розподіл) на рівні або нерівні кути фрезерування багатогранників, западин між зубцями коліс, канавок різальних інструментів, а також для безперервного обертання заготовки узгоджене із поздовжньою (осьовою) подачею.

Зв'яжіться з нами

Заповніть усі необхідні поля та надішліть нам повідомлення для зворотнього зв'язку

Будь ласка введіть Ваше ім'я
Будь ласка введіть Ваше повідомлення