Лови момент - купуй свій інструмент!

Інструменти від провідних світових та вітчизняних виробників.

Слюсарний інструмент

Слюса́рні інструме́нти — ручні або механічні інструменти, які застосовуються при вузловому або загальному збиранні для з'єднання елементів та приганяльних робіт.

Молотки, киянки, кувалди

Молоток — ручне знаряддя ударної дії — металевий або дерев'яний брусок, насаджений під прямим кутом на держак. Застосовується для забивання цвяхів, биття предметів та інших робіт.

Кия́нка — столярний молоток із деревини твердих порід, поліуретану або гуми. Киянка використовується для роботи з долотами й стамесками, руків'я яких мають обжимне кільце. Використання киянки оберігає держак ріжучих інструментів від пошкоджень.

Кувалда — ударний інструмент, який являє собою важкий (до 16 кг) молот з плоскими бойками (клюпами), що застосовується при важких ковальських роботах, на демонтажі і монтажі конструкцій, де потрібна велика ударна сила. Від молотка кувалда відрізняється значно більшою масою бійка, довжиною рукоятки.

Ключі ріжкові

Ключ ріжковий (дворіжковий) — найбільш поширений вид гайкового ключа. Відстанню між внутрішніми поверхнями ріжків (губок) визначається номер ключа. Часто має два зіви: у цьому разі їхні номери є сусідніми (наприклад, 8/10)

Ключі накидні

Ключ накидний (кільцевий) — ріжки в нього замінені суцільним кільцем При роботі з таким інструментом головка фіксує по контуру гайку цілком, а коли на неї починають чинити силовий вплив, навантаження розподіляється рівномірно на всі шість граней гайки або болта

Ключі комбіновані

Ключ комбінований — з ріжковим зівом на одному кінці і кільцевим на другому. Зараз саме комбінованим гайковим ключем найчастіше вдаються проводять різні операції з закручування і відкручування сполук.

Ключі шестигранні

Ключ шестигранний (ключ Аллена, імбусовий ключ) — L- подібний, виготовлений з шестигранної заготовки різних розмірів. Призначений для гайок і болтів з шестигранним шліцом.

Ключі торцеві

Ключ торцевий (люльковий) — ключ у вигляді стрижня із заглибленням на торці.

Ключі TORX

Ключ типу TORX® — схожий з шестигранним типом ключа, профіль у вигляді шестикінечної зірки. Застосовується в комп'ютерному устаткуванні.

Біти, набори біт

Біта (насадка або вставка) – це стрижень зі сталі з уніфікованим за розміром шестигранником з одного боку, і робочою частиною, що вставляється в шліц кріпильного виробу, з іншого. Набір насадок (біт) створений для монтажу і розбирання кріпильних деталей.

Викрутки

Викрутка — інструмент, призначений для відгвинчування і загвинчування гвинтів, шурупів та інших деталей з різьбою, на головці яких є шліц (паз).

Набори інструментів

Ми пропонуємо набори різноманітних слюсарних інструментів, таких як: набори ключів, набори торцевих головок, набори екстракторів та багато іншого.

Головки торцеві

Торцева головка є слюсарно-монтажним інструментом у вигляді робочої насадки, за рахунок якої можна досягти оптимального додання крутного моменту до різьбового з'єднання. Торцеві головки є просто незамінним пристосуванням для ремонту та обслуговування різних технологічних вузлів і механізмів

Воротки, перехідники, кардани, подовжувачі

Вороток – ручний інструмент для затиску і обертання деяких видів ріжучого слюсарного інструменту: мітчиків, плашок, розгорток, зенкерів і т. д .

Перехідник – це слюсарний інструмент, який використовується при роботі з різьбовими з'єднаннями для кріплення інструмента.

Кардан – це просторовий шарнірний механізм, що складається з центральної хрестовини і двох посаджених на кінці валів вилок, що шарнірно сполучені з кінцями хрестовини. Служить для передачі крутного моменту між валами, що мають велике кутове зміщення осей, яке у процесі обертання валів може змінюватись.

Подовжувач – це інструмент виготовлений для доступу інших інструментів у важкодоступні місця (відкручування та закручування болтів; застосовується з головками для роботи з різьбовими з’єднаннями у віддалених важкодоступних місцях).

Клейма буквені та цифрові

Буквені

Цифрові

Набори клейм призначені для механічного нанесення символів на тверду поверхню.

Набори ключів

Ми пропонуємо набори комбінованих ключів, накидних, динамометричних, ріжкових та інших. Застосування такого слюсарного інструменту значно полегшує роботу, та дозволяє скоротити терміни її виконання.

Набори торцевих головок

За призначенням і застосуванням інструменту розрізняють торцеві головки загального або спеціального призначення. Торцеві головки загального призначення працюють з будь-яким кріпленням, стандартним і подовженим. Торцеві головки спеціального призначення використовують при монтажі або демонтажі не кріпильних елементів, наприклад свічок запалювання.

Трещітки (тріскачки)

Трещітка (тріскачка) – це механізм, який складається з храповика та зірок, які передають момент, що крутиться від передніх зірок до заднього колеса.

Зубила, кернери, рисувалки

Зубило - інструмент ударно-ріжучого типу, виготовлений з міцних сортів сталі, призначений для обробки каменю і металу.

Ке́рнер — ручний слюсарний інструмент у вигляді загостреного сталевого стрижня, яким розмічають заготовки по попередньо проведених лініях розмітки перед подальшим оброблянням, наносячи заглиблення (керни). Керни переважно роблять для того, щоб лінії розмітки були виразно помітні при подальшому обробленні а також, для уникнення прослизання свердла по поверхні матеріалу на початку свердління отвору.

Рисувалка – ручний інструмент, служить для нанесення ліній (рисок) на поверхню за допомогою лінійки, кутника або шаблона.

Напилки та надфілі

Напи́лок (терпуг) — стальний брусок певного профілю і довжини, на поверхні якого є насічки (нарізки), що утворюють западини і гостро заточені зубці, які у перерізі мають форму клина. Надфіль — найдрібніший напилок, призначений для виконання дуже дрібної і точної роботи.

Плоскогубці

Плоскогубці, діал. бремарі,́ бремері́ — ручний інструмент у вигляді двох схрещених важелів; кліщі, щипці з плоскими, плескатими кінцями (губами). Призначені для захоплення і силового утримання різних дрібних деталей. Виготовляють їх з інструментальної сталі.

Кусачки, бокорізи

Кусачки — різальний інструмент, що використовує принцип важеля для збільшення зусилля в перерізані матеріалу. Гострогубці здатні різати дріт, електричний провід, силовий кабель товщиною до 5-7 мм. Для безпеки під час електромонтажних робіт ручки гострозубців покривають діелектричним матеріалом. Бокорізи – це кусачки, у яких різальні крайки розташовані в одній площині з ручками (або під невеликим кутом).

Знімачі підшипників

Знімачі підшипників дозволяють демонтувати підшипник, що відслужив свій термін, з валу або з гнізда. Правильне використання відповідного знімача дозволяє легко і швидко зняти старий підшипник, не пошкодивши устаткування, де він був встановлений.

Знімачі для стопорних кілець

Знімач для стопорних кілець – це вид плоскогубців, який застосовується для знімання та встановлення стопорних кілець в різні механізми.

Кутники будівельні

Кутник будівельний – креслярський інструмент у формі скріплених під прямим кутом брусків (кутник) для розмічання і контролю кутів у слюсарній справі та деревообробці.

Рівні

Рівень, або Ватерпас - вимірювальний інструмент прямокутної форми з пластика, дерева або металу з встановленими в ньому прозорими колбами (очками), заповненими рідиною. Рівень був розроблений для оцінки відповідності поверхонь вертикальній або горизонтальній площині, а також для вимірювання градуса відхилення поверхні від горизонтальної площини.

Щітки по металу

Щітка — знаряддя для чищення, чесання, обмітання і т. ін. у вигляді плоскої колодки або дощечки з густо набитою на неї щетиною чи матеріалом, що замінює її.

Щітка по металу – дротяна щітка, яку використовують для підготовки металевих поверхонь до початку зварювання.

Ножиці по металу, ножівки, ножі

Ножиці по металу – це ручний ріжучий інструмент, який використовується для роботи з листовим металом.

Ножівка́ по металу або слюсарна ножівка — різновид пилки для розрізування металевих заготовок.

Ніж — ріжучий інструмент, який складається з клинка — смуги твердого матеріалу (зазвичай металу) з лезом на одній або декількох сторонах.

Струбцини

Струбци́на — затискний пристрій у вигляді П-подібної скоби з гвинтовим або іншим затискачем на одній з її сторін. Струбцина — один з видів допоміжних інструментів, що використовується для фіксації двох або більше деталей на момент обробки, або для щільного притиснення їх одна до одної, наприклад, при склеюванні.

Затискачі, пінцети

Затиска́ч, також за́тиск — пристрій (наприклад клема, лещата, струбцини) для затискання чогось.

Пінцет — інструмент, пристосування для маніпуляції невеликими предметами, які неможливо, незручно, небажано або небезпечно брати незахищеними руками.

Набори екстракторів

Набір екстракторів застосовують для викручування зламаних гвинтів, шпильок, болтів і патрубків.

Сокири

Соки́ра — знаряддя праці, призначене для рубання і тесання.

Пасовки та стусла

Пасовка (пилка) – це столярний інструмент для розпилу дерева, використовується для створення тонкого і точного пропилу.

Стусло (навскісник) – це столярне пристосування у вигляді лотка для різання дошок (також будь-якого іншого профільного пиломатеріалу) під кутом, як правило 45°. Застосовують для розпилювання плінтусів, багетних планок, дошок для дверних відкосів, інших пиломатеріалів під час підготування з'єднань «на вус».

Монтировки, ломи, обценьки

Монтувальний (монтажний) лом (інша назва «монтування», «монтировка») – це інструмент, пристрій, вигнутий, розплющений кінець якого служить для підтримування, зачіплювання чого-небудь або натискання на щось. Пристрій для надання стійкості або для прикріплювання до чого-небудь якоїсь машини тощо.

Лом — товстий металевий стрижень, ручний інструмент, який слугує для розбивання твердих матеріалів, пересування важких предметів та ін.

Обце́ньки — ручне металеве знаряддя у вигляді щипців з загнутими всередину і загостреними кінцями для витягування цвяхів, різновид кліщів.

Стамески, долота

Стамеска — ручний різальний столярно-теслярський інструмент. Використовується для видовбування отворів і заглиблень у деревині, для зачищання, підрізання дерев'яних виробів, зачищання пазів, зняття фасок, різьблення.

Долото́ — столярний чи теслярський інструмент, призначений для видовбування отворів, гнізд, пазів і т. п. Звичайно має вигляд насадженого на рукоятку довгастого металевого бруса з заточеним робочим кінцем.

Пістолети заклепувальні

Пістолет заклепувальний – це інструмент, який використовується для встановлення сталевих та алюмінієвих заклепок.

Степлери

Степлер – це різновид слюсарного інструменту, який використовується для кріплення матеріалів шляхом прибивання скобами.

Пилки для лобзика

Пилка для лобзика – це інструмент з безліччю різців, зазвичай зубів, для розрізання (розпилювання) різних матеріалів: деревини, металу, пластику, каменю та інших. Пилка для лобзика у вигляді стрічки має отвори для кріплення і відповідному місці на електричному або ручному лобзику.

Зв'яжіться з нами

Заповніть усі необхідні поля та надішліть нам повідомлення для зворотнього зв'язку

Будь ласка введіть Ваше ім'я
Будь ласка введіть Ваше повідомлення