Лови момент - купуй свій інструмент!

Інструменти від провідних світових та вітчизняних виробників.

Вимірювальний інструмент та техніка

Ми пропонуємо штангенциркулі, штангензубоміри, мікрометри, нутроміри, індикатори часового типу, лінійки призматичні, кутники, транспортири, кутоміри, міри кінцеві, рулетки, шаблони мір, набори щупів, лінійки.

Штангенциркулі

Штангенциркуль — універсальний інструмент, що призначений для вимірювань з підвищеною точністю: зовнішніх та внутрішніх розмірів деталей та інших виробів, а також глибин отворів та висот виступів.

Штангенциркулі ГОСТ 166-89 виготовляються з вуглецевої з хромовим покриттям і нержавіючої сталі. Призначені для вимірювання зовнішніх і внутрішніх розмірів і розмітки.

ШЦ-I (тип1) - з двостороннім розташуванням губок для зовнішніх і внутрішніх вимірювань і з лінійкою для вимірювання глибин.

ШЦ-II (тип 2) - з двостороннім розташуванням губок для вимірювання зовнішніх і внутрішніх розмірів і для розмітки.

ШЦ-III (тип 3) - з односторонніми губками для вимірювання зовнішніх і внутрішніх розмірів і для розмітки.

Глибиноміри

Глибиномір — прилад, яким вимірюють глибину отворів, заглиблень, висоту уступів тощо в деталях машин. Встановлюють його основою на поверхні, від якої відлічують розмір.

Індикатори

Індикатор — прилад, за допомогою якого здійснюють індикацію зміни якогось параметра контрольованого процесу або стану об'єкта у формі, зручній для візуального сприйняття (наприклад, індикатор годинникового типу, знаковий індикатор тощо). Індикатор задимлення може вмикати звуковий сигнал. Наприклад: індикатор годинникового типу, індикатор нутроміра і т. д.

Лінійки

Лінійка — найпростіший прилад для вимірювання довжини.

Лінійка вимірювальна металева призначена для вимірювання лінійних розмірів.

Лінійка повірочна лекальна призначена для перевірки плоских поверхонь методом світлової щілини - на просвіт, що безпосередньо визначається на око, або порівнянням із зразком просвіту, а також методом визначення лінійних відхилень за допомогою лінійки і плиток, щупів або плиток в поєднанні з важільним індикатором

Мікрометри

Мікрометр - універсальний інструмент (прилад), призначений для вимірювань лінійних розмірів абсолютним контактним методом в області малих розмірів з високою точністю (до 1 мкм), перетворюючим механізмом якого є мікропара «гвинт - гайка».

Кутові міри

Кутові міри використовують для передачі і безпосереднього вимірювання кутових розмірів. Кутові міри також використовують для зберігання і передачі одиниці плоского кута, перевірки і градуювання кутових приладів, для контролю кутових виробів

Кінцеві міри

Кінце́ва міра́ довжини́ (КМД, плоскопаралельні кінцеві міри довжини, плитки Йогансона) — зразкова міра довжини (еталон) від 0,5 до 1000 мм, виконана у формі прямокутного паралелепіпеда або круглого циліндра, з нормованим розміром між вимірювальними площинами. Набір кінцевих мір довжини плоскопаралельних КМД призначений для використання в якості:

- робочих мір для регулювання і налаштування показуючих вимірювальних приладів і для безпосереднього вимірювання лінійних розмірів промислових виробів;

- зразкових мір для передачі розміру одиниці довжини від первинного етапу кінцевим мірам меншою точністю і для повірки і градуювання вимірювальних приладів.

Набори щупів

Щуп — прилад для дослідження у вигляді бура або свердла для проникнення всередину твердого матеріалу, пустотілого прута (труби) для захоплення сипучих матеріалів, тонкого металевого прута для виявлення порожнин і сипучих матеріалів, або для виявлення твердих матеріалів всередині м'яких.

Вимірювальний щуп — інструмент для вимірювання дуже малих відстаней контактним способом, що являє собою набір тонких металевих пластинок різної товщини з нанесеним на них розміром

Різьбоміри і радіусоміри

Різьбоміри (шаблони для перевірки різі) застосовують для ви­значення кроку і повноти різі. Різьбомір складається з набору сталевих пластинок, кожна з яких оснащена вирізами, що точно відповідають профілю різьби певного кроку. На кожній пластинці вибиті цифри, що вказують на крок різьби в міліметрах або кількість витків, нарізаних на довжині одного дюйма. При вимірюванні кроку прикладають пластинку до різьби, що перевіряється, паралельно її осі. Збіг пластинки різьбоміру перевіряють на просвіт.

Радіусомір має набір пластинок з закругленнями різного радіусу з одного кінця - для вимірювання виступів, а з іншого - западин. Радіусомір застосовуються для вимірювання радіуса кривизни, заокруглень, галтелів і т. д.

Нутроміри

Нутромір́ — вимірювальний інструмент для вимірювання розмірів отворів, пазів та інших внутрішніх поверхонь відносним методом. Для вимірювання нутромір встановлюється на деталь або вводиться в неї.

Рулетки

Рулетка вимірювальна, частіше просто рулетка — вузька металева, полотняна або клейончаста стрічка з поділками, згорнута в рулон у футлярі; призначена для вимірювання невеликих відстаней.

Кутоміри

Кутомір́ — прилад для вимірювання контактним методом кутів між будь-якими двома площинами. Як правило, складається з двох шарнірно закріплених лінійок.

Кутники слюсарні

Кутник слюсарний - це вимірювальний інструмент. Його конструкція являє собою дві будівельні лінійки, з'єднані перпендикулярно між собою. За допомогою даного інструменту виконується побудова кутів, а також їх перевірка.

Кутники будівельні

Кутник будівельний – креслярський інструмент у формі скріплених під прямим кутом брусків (кутник) для розмічання і контролю кутів у слюсарній справі та деревообробці.

Циркулі, кронциркулі

Ци́ркуль — креслярський інструмент для креслення кіл або дуг. Також застосовується для точного вимірювання відстаней.

Кронциркуль для внутрішніх вимірювань — використовується для вимірювання ширини отворів, пазів і заглиблень, які неможливо виміряти за допомогою лінійки.

Кронциркуль для зовнішніх вимірювань — дозволяє робити виміри важкодоступних ділянок заготовок.

Штангенрейсмус

Штангенре́йсмас (штангенрейсмус) — це вимірювальний прилад (штангенінструмент), що призначений для вимірювання висоти і проведення розмітки. За конструкцією прилад схожий на штангенциркуль, але встановлений на підставці і розташований у вертикальній площині.

У слюсарній справі штангенрейсмус використовується для проведення розмічальних робіт, прокреслювання рисок, перенесення розмірів з масштабної лінійки на заготовку, вимірювання довжини (висоти). Застосовується, також, для проведення паралельних горизонтальних і вертикальних ліній на деталях встановлених на плиті, а також для перевірки правильності встановлення виробів.

Штангенглибиномір

Штангенглибиномір́ — інструмент для вимірювання глибин отворів, пазів, висоти уступів тощо. Штангенглибиномір має будову подібну до штангенциркуля, але на штанзі інструменту відсутні губки.

Штативи та стійки магнітні

Штативи на магнітному підставі ідеальні для установки індикаторів й універсальні завдяки двом осям повороту. Штативи призначені для роботи на металевих поверхнях з магнітними властивостями.

Стійки гнучкі на магнітній підставі забезпечують надійну фіксацію на поверхні за допомогою затискного важеля. Ідеально підходять для вимірювань у важкодоступних зонах.

Скоби важільні

Пассаметр (важільна скоба) - регульована скоба для більш точних вимірювань зовнішніх діаметрів деталей типу тіл обертання, таких як вали, осі, болти і т. д., а також для вимірювань товщини і довжини. Дозволяє вимірювати розміри предметів, заготовок (в механічній металообробці) з похибкою не більше 1-2 мкм.

Центрошукачі

Центрошукач індикаторний призначений для попереднього налаштування верстатів: центрування осі шпинделя верстата з віссю отвору по внутрішній поверхні або поверхнею по зовнішньому колу.

Центрошукач використовується при установці заготовок, пристосувань, технологічної оснастки на верстат для позиціонування їх відносно шпинделя обладнання з необхідною точністю.

Центрошукач необхідний для визначення центрів кіл і осі паралельних поверхонь при роботі на універсальних верстатах.

Зв'яжіться з нами

Заповніть усі необхідні поля та надішліть нам повідомлення для зворотнього зв'язку

Будь ласка введіть Ваше ім'я
Будь ласка введіть Ваше повідомлення