Лови момент - купуй свій інструмент!

Інструменти від провідних світових та вітчизняних виробників.

Металорізальний інструмент

Металорізальний інструмент, знаряддя виробництва для зміни форми і розмірів оброблюваної металевої заготівки шляхом видалення частини матеріалу у вигляді стружки з метою здобуття готової деталі або напівфабрикату.

Різці токарні

Різець — різальний інструмент, призначений для обробки твердих матеріалів на токарних, стругальних та довбальних верстатах. Обробка здійснюється заглибленням ріжучої кромки в поверхню тіла заготовки деталі з одночасним рухом різця відносно поверхні заготовки та зніманням стружки.

Свердла

Свердло́, све́рдло або све́рдел, рідко бура́в — осьовий різальний інструмент для утворення отвору у суцільному матеріалі та (або) збільшення діаметра наявного отвору з однією або двома різальними окрайками. За конструкцією хвостової частини свердла бувають:

- Циліндричні

- Конічні

- Чотиригранні

- Шестигранні

- Тригранні

- SDS

Свердла, що призначені для звичайної дрилі, мають циліндричний хвостовик. Хвостовик бура для перфораторів має різну конфігурацію, зазвичай це хвостовик SDS-plus, SDS-top, SDS-max тощо.

Фрези

Фре́за — багатолезовий різальний інструмент для оброблення з обертальним головним рухом різання інструменту без зміни радіуса траєкторії цього руху і хоч би з одним рухом подавання, напрям якого не збігається з віссю обертання. У процесі оброблення зубці фрези послідовно вступають у контакт з оброблювальною поверхнею. Залежно від призначення та виду поверхонь для фрезерування застосовують фрези різних конструкцій, типів, з різним матеріалом різальної кромки.

Борфрези

Твердосплавні фрези з хвостовиком з швидкорізальної сталі гарантують стабільність ріжучої кромки. Різноспрямовані зуби збільшують продуктивність різання. Застосування: для високолегованої, нержавіючої, кислотостійкої, теплостійкої сталі, чавуну і пластмаси. Використовуються для зняття грата, зачистки зварних швів, для обробки поверхонь.

Твердосплавні пластини

Твердосплавні фрези з хвостовиком з швидкорізальної сталі гарантують стабільність ріжучої кромки. Різноспрямовані зуби збільшують продуктивність різання. Застосування: для високолегованої, нержавіючої, кислотостійкої, теплостійкої сталі, чавуну і пластмаси. Використовуються для зняття грата, зачистки зварних швів, для обробки поверхонь.

Розвертки (розгортки)

Розве́ртка (розгортка) — багатолезовий осьовий різальний інструмент для підвищення точності форми і розмірів отвору та зменшення шорсткості поверхні після попередньої обробки свердлом, зенкером або розточувальним різцем. Висока якість обробки забезпечується тим, що розвертка має велике число різальних лез (4 – 14) і знімає малий припуск. Розвертка виконує обробку при своєму обертанні і одночасному поступальному русі вздовж осі отвору. Вона дозволяє зняти тонкий шар матеріалу (десяті-соті долі міліметра) з високою точністю.

Зенкери

Зе́нкер (нім. Senker) — багатолезовий осьовий різальний інструмент для підвищення точності форми отвору та збільшення його діаметра. Обробка зенкером носить назву зенкерування.

Мітчики

Мітчик — різальний інструмент, призначений для нарізання внутрішньої різьби в глухих та наскрізних отворах. За призначенням розрізняють такі види мітчиків:

- ручні або комплектні (слюсарні, для нарізання різьби вручну за допомогою воротка);

- машинні (для нарізання різьби машинним способом);

- гайкові (для нарізання різьби у гайках);

- трубні;

- конічні.

Плашки

Пла́шка, або гвинторіз́ — інструмент для нарізання різьби на зовнішніх циліндричних поверхнях деталей. Плашки призначені для нарізання або калібрування зовнішніх різьб за один прохід.

Полотна машинні і ручні

Ножівкове полотно, ріжучий інструмент, що є термічно обробленою сталевою смугою з насіченими на одній з її кромок зубами, зазвичай трикутної форми. Машинні та слюсарні полотна застосовують для різання металу на верстаті або ручною ножівкою відповідно.

Долбяки (довбачі)

Долбяк (довбач) - це металорізальний інструмент, який застосовується для нарізання зубів, зубчастих вінців, зубчастих рейок.

Зенківки

Зенківка — осьовий різальний інструмент для підвищення точності форми отвору та збільшення його діаметра. Застосовується для додаткової обробки просвердлених отворів під головки болтів, кріпильних гвинтів та заклепок.

Пили дискові і сегменти до них

Дисковими пилами можна здійснювати різання виробів відкритого перетину, круглих і квадратних виробів, а також пресованих і вигнутих профілів різного розміру. Може використовуватися для різання сталі, нержавіючої сталі, чавуну, бронзи, міді, латуні, сплавів цинку, титану.

Коронки по металу

Коронка по металу складається з кільцевого ріжучого полотна і призначена для створення отворів в металі. Коронки по металу діляться на:

- біметалічні;

- р6м5;

- коронки алмазні трубчасті;

- коронка твердосплавна (коронка з твердосплавним зумом).

Зв'яжіться з нами

Заповніть усі необхідні поля та надішліть нам повідомлення для зворотнього зв'язку

Будь ласка введіть Ваше ім'я
Будь ласка введіть Ваше повідомлення