Лови момент - купуй свій інструмент!

Інструменти від провідних світових та вітчизняних виробників.

Абразивний інструмент

Абразивний інструмент — це шліфувальний і різальний інструмент, робоча частина якого містить класифіковані частки абразивного матеріалу. Залежно від виду використаного абразивного матеріалу розрізняють алмазні, ельборові, електрокорундові, карбідокремнієві та інші абразивні інструменти.

Алмазний інструмент

Круги алмазні шліфувальні

Алмазні шліфувальні диски використовуються для обробки металу, сталі чавуну. При необхідності, можуть застосовуватися для зачистки виробів від фарби, іржі. Диски алмазні також ефективно використовуються для обробки виробів з художнього скла. Шліфувальні кола з високим вмістом алмазу застосовуються в основному на попередніх етапах шліфування, чим забезпечується висока ефективність робіт. Круги алмазні шліфувальні також використовують для заточки твердосплавних пластин.

Олівці алмазні

Олівці алмазні (для виправлення шліфувальних кругів ГОСТ 607-80) використовуються при різних видах шліфування: внутрішньому, плоскому, шліце-шліфуванню, безцентрово; олівці оснащуються природними і синтетичними алмазами, які закріплені в металевій зв'язці.

Круги алмазні відрізні

Відрізні круги - це дуже популярне обладнання в сучасній промисловості та будівельній справі. На сьогодні, круг для різання металу не має аналогів, він простий у використанні і може застосовуватися в великому діапазоні. Відрізні круги підходять для різних металів і сплавів. Ними можна розрізати нержавіючу, жаростійку, інструментальну сталь, кольорові метали і сплави з них.

Надфіль алмазний

Надфіль алмазний, застосовується для ручної обробки матеріалів з великою твердістю, наприклад загартованої високовуглецевої сталі, а також виробів зі скла, кераміки, твердих сплавів та інших важкооброблюваних матеріалів.

Свердла, коронки алмазні

Алмазні коронки і свердла використовують для свердління отворів в металі та сталі. Коронки по металу - це оснащення до електроінструменту, призначене головним чином для отримання отворів великих діаметрів, переважно в листовому матеріалі. Свердла по металу - це оснащення до електроінструменту, призначене для отримання наскрізних і глухих отворів в суцільному матеріалі, за допомогою поступально - обертального руху. Свердла по металу є універсальним інструментом і можуть бути використані для роботи не тільки з металом, а й з пластиком та деревом.

Круги абразивні/шліфувальні

Круги абразивні шліфувальні - найпоширеніший вид абразивного інструменту. Вони призначені для всіх видів шліфування, в т. ч. і обдирного, зі зняттям більших припусків. Наша компанія представляє всі основні форми шліфувальних кругів (ПП - прямого профілю; ЧК – чашка конічна; ЧЦ - чашка циліндрична Т - тарілка), які виготовлені з усіх основних видів шліфувальних матеріалів, що використовуються в даному виді інструмента (14А - електрокорунд нормальний; 25А електрокорунд білий; 54С - карбід кремнію чорний; 64С -карбід кремнію зелений). В тому числі і імпортні аналоги абразивних кругів. Призначені для попереднього шліфування з великим з'єднанням і обробленого шліфування, для обдирних проміжних робіт з обробки вуглецю і легованої сталі, кованого і високоміцного чавуну, легованої бронзи, нікелевих та алюмінієвих сплавів.

Шліфувальні сірі 14А

Круги шліфувальні 14А (сірі) прямого профілю (ПП) – найбільш розповсюджений вид абразивного інструменту. Шліфувальні круги з прямим профілем (ПП) використовують для всіх видів шліфування не гартованих різноманітних матеріалів в машинобудуванні, металообробці. Такі абразивні круги використовують для круглого зовнішнього, внутрішнього і безцентрового шліфування; плоского шліфування периферією круга та загострювання інструментів не великої твердості.

Шліфувальні білі 25А

Круги шліфувальні 25А (білі). Такі круги мають підвищену абразивну здатність і крихкість порівняно з кругами з електрокорунду. Їх використовують для чистового і профільного шліфування, різьбошліфування та загострювання інструментів.

Шліфувальні зелені 64С

Круги шліфувальні 64С (зелені) прямого профілю (ПП) – найбільш розповсюджений вид ріжучого абразивного інструменту. Шліфувальні круги з прямим профілем (ПП) використовують для всіх видів шліфування гартованих та твердосплавних матеріалів в машинобудуванні, металообробці . Такі абразивні круги використовують для круглого зовнішнього, внутрішнього і безцентрового шліфування; плоского шліфування периферією круга та загострювання твердосплавного інструменту великої твердості.

Шліфувальні (карбід кремній) чорні 54С

Круги шліфувальні чорні 54С (карбід кремнію чорний - штучний абразив підвищеної міцності, отриманий шляхом плавлення муасаніта в графітової електричній печі), обробка твердих, крихких і дуже в'язких матеріалів, твердих сплавів, сірого і вибіленого чавуну, бронзового і латунного литва, міді, неметалічних матеріалів (мінералів, скла, шкіри, порцеляни та ін.).

На бакелітовій зв'язці 14А

Дані круги мають високу стійкість та низьку ціну в порівнянні з іноземними аналогами. Основа бакелітової зв'язки — фенолформальдегідні смоли (рідкі та порошкоподібні) з наповнювачами неорганічної природи (кріоліт, пірит, алебастр і ін.). Абразивний інструмент на бакелітовій зв'язці має високу міцність, особливо на стиск і ударну міцність, перевершуючи за цими показниками інструмент на основі кераміки. Висока міцність бакелітової зв'язки дозволяє абразивному інструменту працювати при великих навантаженнях і високих швидкостях обробки — вище 80 м/с.

Для заточування пилок - конічного профілю типу ЗП

Для обробки багатьох деталей оптимальними варіантами можна назвати шліфувальний чашковий круг і коло з тарілчастими насадками (найчастіше вони мають суцільнометалеві насадки і діамантове напилення). Чашкове коло нагадує інструмент прямого профілю з конічною виточенням. Основна відмінність полягає в тому, що торець розташовується під прямим кутом до бічної поверхні.

Круги відрізні та зачисні

Відрізні круги (відрізні диски) застосовуються, для різання металу і розрізняються по зовнішньому діаметру, товщині полотна і діаметру посадочного отвору. Це найпоширеніший вид абразивів. Відрізними кругами за допомогою ручного інструменту і верстатів можна відрізати вироби з металу, сталі, нержавіючої сталі, алюмінію, чавуну, каменю і пластмаси. Провідними виробниками відрізних та зачисних кругів є: KLINGSPOR, FORMATOR, Wendt, Запорізький абразивний комбінат, Іршавський абразивний завод.

Шліфшкурка (наждачний папір)

Шліфувальна шкурка (шліфувальний папір, наждачний папір, наждачка) - представляє собою гнучкий абразивний матеріал, призначається для ручної і механічної обробки поверхонь різних матеріалів (метал, дерево, скло, пластик) - видалення старої фарби, підготовки поверхні для ґрунтовки і фарбування, шліфування пофарбованих поверхонь і т. і.

Шліфшкурка 14А COR

Шліфшкурка 14А COR застосовується для вільного шліфування поверхонь металів і нержавіючої сталі, що володіють високим механічним опором, при обробці скла, шкіри, деревини. Продається у м2.

Шліфшкурка на паперовій основі не водостійка

Шліфшкурка 115 з антистатичними властивостями для обробки гіпсових шпаклівок, фарб, лаків та деревини. Продається в метрах погонних 115мм*50м (бабіна).

Шліфшкурка листова на паперовій основі водостійка.

Розмір листа 230мм*280мм. Водостійкий наждачний папір в листах SIA 1913 siawat fc на паперовій основі універсального призначення і виготовлений з матеріалів карбіду кремнію з високою ріжучою здатністю. Абразивне зерно не вифарбовується при контакті з водою, папір не розмокає. Призначена як для ручної шліфовки з водою, так і для шліфування на плоскошліфувальних машинках ексцентрикового типу з механічним затиском.

Вироби з шліф шкурки.

Круг шліфувальний пелюстковий.

Круг шліфувальний пелюстковий (КШП) використовується для обробки виробів з металу і дерева; зняття лакофарбового покриття, іржі; підготовки поверхні під склеювання, зварювання і пайку. Круг шліфувальний пелюстковий (КШП) виконаний з пелюсток шліфшкурки на основі з тканини, радіально розходяться від основи, яка їх утримує, яка також служить хвостовиком. Правильно підібраний пелюстковий торцевий круг (КПТ) забезпечує найбільш ефективне шліфування, яке за своєю економічністю і безпекою значно перевершує шліфування зачисними шліфувальними кругами на бакелітовой зв'язці. КПТ - найбільш безпечний абразивний інструмент при шліфуванні торцевих поверхонь і кромки, КПТ - забезпечує рівномірний якість шліфа аж до повного зносу шліф головки

Стрічки шліфувальні / безкінечні шліфувальні стрічки

Безкінечні шліфувальні стрічки - це вузькі та широкі безкінечні стрічки на паперовій, тканинній та поліефірній основах, а також шліфувальна стрічка для ручних шліфувальних машин. Нескінченні шліфувальні стрічки різних розмірів постачаються для всіх типів машинної обробки та різних видів матеріалів. Ми можемо виготовити шліфувальну стрічку будь якого розміру, яка дасть найкращий результат саме для Вашої роботи, як з сировини вітчизняного так і іноземного виробника.

Пасти шліфувальні

Абразивні шліфувальні і полірувальні пасти і порошки, використовуються для шліфування та полірування сталевих сплавів (у тому числі термічно зміцнених), кольорових металів, твердих пластмас і полімерів, скла (в тому числі оптичного), керамічних матеріалів і виробів з них та інших матеріалів.

Пасти алмазні

Концентрація пасти: Н - нормальна П - підвищена В - висока. Застосовуються для притирання і полірування виробів з твердих сплавів, чорних і кольорових металів і їх сплавів, а також неметалічних матеріалів (скло, рубін, кераміка та ін.).

Паста ДОІ

Паста ДОІ (рос. паста ГОИ) — паста для обробки деталей, що була розроблена Державним оптичним інститутом (ДОІ). Використовувалась для шліфування, притирання, доведення і полірування деталей із загартованої, цементованої і сирої сталі, а також чавуну, кольорових металів і скла. Паста виготовлялась трьох сортів: груба (40–17 мікрон) — для шліфування і притирання, середня (16–18 мікрон) — для доведення і тонка (7–1 мікрон) — для полірування. Кожен сорт застосовувався для видалення слідів попередньої, більш грубої обробки.

Шліфзерно

Шліфзерно "електрокорунд нормальний - 14А". Це матеріал високої міцності з широкою сферою застосування. Він містить 94,5 - 96,7% Al2O3, TiO2 - 1.8 - 2.6% і 1 - 2% інших компонентів. Проводиться шляхом плавки бокситів. Шліфзерно "електрокорунд білий 25А". Містить Al2O3 - 99,4 - 99,7%, при незначній наявності інших оксидів (Fe2O3, CaO, SiO2). Чистий матеріал використовується в основному для кругів на керамічній зв'язці. Проводиться шляхом плавки дуже чистого глинозему. Шліфзерно "Карбід кремнію чорний - 54С". У карбіду кремнію чорному 54С вміст siс становить 96 - 99%. Карбід кремнію чорний створюється шляхом відновлення двоокису кремнію в печах опору. Карбід кремнію чорний широко використовується для шліфування неметалічних матеріалів.

Шліфзерно "Карбід кремнію зелений - 64С". Карбід кремнію зелений 64С подібний карбіду кремнію чорного, але з більш високою чистотою. Область застосування карбід кремнію зеленого та ж; в основному для кругів середньої і дрібної зернистості. Карбід кремнію завдяки високій твердості і ріжучій здатності застосовується для виробництва абразивних інструментів і для вільного шліфування. Він необхідний для шліфування чавуну, твердих сплавів, кольорових металів, каменю, скла. Карбід кремнію має високу вогнетривкість та теплопровідність, тому широко застосовується в промисловості при виготовленні вогнетривких виробів. Карбід кремнію має унікальні електричні властивості, тому застосовується для виробництва високовольтних розрядників і варисторів, а також сілітових нагрівачів. Застосовується в металургійній промисловості для розкислення сталі, у виробництві тиглів для розливання кольорових і дорогоцінних металів, для обмазки жолобів і течок. Шліфувальні матеріали (шліфзерно) випускаються за стандартом FЕРА-42D за зерновим складом.

Нетканинні абразивні матеріали

Губки полірувальні

Абразивні шліфувальні губки розроблені для використання в широкому діапазоні матеріалів, включаючи дерево, фарбу і метал. Їх природна гнучкість означає, що вони можуть використовуватися на криволінійних, контурних і плоских поверхнях.

Круги шліфувальні

Круги шліфувальні ідеально підходить для видалення зачіпок, шліфування кромок, полірування, очищення. Загалом шліфувальні круги застосовують для остаточного шліфування перед полірувальними роботами.

Круги полірувальні

Фетрові

Фетрові полірувальні круги можуть бути виготовлені з вовни натуральної шерсті або з хімічних волокон. Поліровка фетром найчастіше застосовується для остаточного полірування виробів у роботі зі склом або дзеркалами та металевими поверхнями з використанням не рідких полірувальних паст.

Войлочні (повстяні)

Грубошерстні повстяні круги застосовуються для грубого полірування металевих виробів і грубих деталей. Тонкошерсті і напівгубововняні круги використовуються для полірування більш дрібних і точних виробів та приладів, а також для полірування кольорових металів. При поліруванні рекомендується використовувати невеликі обороти від 5 до 10 м/с, висока швидкість робить поверхню твердішою, але і витрачає більше абразивних матеріалів і пасту для підвищення якості шліфованої поверхні. Повстяні та фетрові шліфувальні круги застосовуються виключно для кінцевої обробки кромок і країв із застосуванням оксиду церію. Це дуже складний процес, під час якого необхідно постійно оновлювати поверхню круга оксидом церію.

Серветки полірувальні

Полірувальні серветки призначені для кінцевої фази полірування металевих поверхонь. Можна також використовувати їх з полірувальними пастами, для забезпечення швидшої та більш якісної роботи. Серветки полірувальні доводять поверхні нержавіючих металів та нікельованих виробів до ідеального блиску.

Зв'яжіться з нами

Заповніть усі необхідні поля та надішліть нам повідомлення для зворотнього зв'язку

Будь ласка введіть Ваше ім'я
Будь ласка введіть Ваше повідомлення